Tajná nabídka pouze pro prvních 1000 Čechů – Bonusima.com

Napadlo vás někdy, že své oblíbené značkové produkty nebo služby budete moci jednoho dne získat ještě dříve a levněji, než jste byli dosud zvyklí? Už 23.11.2018 se tak stane!

 

Představujeme Bonusimu


Na rozdíl od současných nákupních klubů, jen pro členy, které nabízejí především módu a doplňky z neprodaných skladových zásob obchodů a výrobců, Bonusima přinese více než 1 milion pravidelně obměňovaných nabídek, včetně značkové elektroniky a domácích spotřebičů, módy a doplňků a šperků, parfémů a kosmetiky, multimédií a softwaru, hraček, zážitků a ještě mnohem více.

Bonusima katalog bude obsahovat pouze nejoblíbenější, nejprodávanější a nejnovější produkty a služby přes 12,000 světových a lokálních top značek od více než 60,000 prodejců z celého světa a za nejnižší ceny v historii on-line nakupování. Nabídku, kterou získáte, vám navíc dodá prodejce, kterého už dobře znáte. Doručení zdarma, platba při dodání, možnost vrácení zboží a záruka jsou samozřejmostí.

To vše jen za malý poplatek 0,10 až 0,50 amerických centů na den, za přístup, k těmto prémiovým nákupním příležitostem přinese Bonusima už na podzim ve formě webové a mobilní aplikace do více než 100 zemí, v 50 jazycích a 80 měnách, včetně Česka, češtiny a České koruny.

Už stihli napsat o nás v ČR:
ChytráŽena.cz | MenWorld.cz | LuxuryMag.cz | Móda&Blog.cz | OblečteSe.cz

 

Všechny nejlepší značky, produkty & služby za neuvěřitelně nízké ceny!

Přes 60 tisíc dodavatelů + 12 tisíc značek, ...a toto je jen začátek našeho příběhu.

 
 

JSTE NÁKUPNÍM MANIAKEM?
TOTO JE VAŠE ŠANCE!Až 300,000 zájemcům z celého světa, včetně prvním 1000 zájemcům z Česka, nabízíme pouze nyní, doživotní VIP členství se spoustou skvělých benefitů, pod podmínkou, že Bonusimu pořádně otestují a vyzkouší ještě před spuštěním. Všechny navíc odměníme různými dárky, vzorky a extra slevami, a jedním Bonusima Coinem, naší připravovanou kryptoměnou, jejíž hodnota bude postupně stoupat. Tato nabídka se už nezopakuje!

VIP ČLENSTVÍ A VÝHODY

Namísto běžného členství, získáte tzv. doživotní VIP členství jen za jednorázový poplatek ve výši 250 Kč, ušetříte tím minimálně 750 Kč při ročním předplatném. Každý VIP člen získá také 1 Bonusima Coin, naši připravovanou kryptoměnu. Kromě toho budete moci získat i finanční odměny za nedostatky, které během testování Bonusimy objevíte.

Zároveň jako VIP člen, získáte od našich partnerů z Česka, speciální slevy na vybrané produkty a služby, dále různé dárky, vzorky a jiné propagační předměty. Dalším Bonusem pro vás je, že si budete moci přivydělat doporučením Bonusimy svým známým a přátelům.

PROČ SE PŘIDAT PRÁVĚ NYNÍ

Bonusima startuje na podzim 2018, ale klasická registrace a propace ve všech zemích včetně ČR už na jaře 2018. Registrací nyní, už dnes ušetříte! Získáte exkluzivní VIP členství se skvělými benefity, a k tomu 1 Bonusima Coin zcela zdarma. Bonusima Coin získají zdarma pouze VIP členové! Hodnota Bonusima Coin bude postupně stoupat. Tato nabídka se už nezopakuje!

Jako VIP člen se také stanete jedním z 0,01% Čechů, kteří budou moci v předstihu otestovat a vyzkoušet Bonusimu. Pomůžete nám tím udomácňit Bonusimu ve více než 100 zemích a 50 jazycích ve velmi krátkém čase, včetně Česka a jazykové lokalizace do češtiny, co jistě ocení všichni budoucí členové Bonusimy z Česka.

Tato nabídka platí pouze pro prvních 1000 Čechů. Pokud ji nevyužijete, je možné, že budete toho litovat.

Proč jste se rozhodli pro doživotní Bonusima VIP členství?

 

Registrace nového VIP Bonusima člena


Prosíme, vyplňte níže uvedený registrační formulář pro získání VIP Bonusima členství.


 

Prosím zvolte své uživatelské jméno (Username) a heslo (Password) a následně vyplňte všechny požadované údaje. Vaše uživatelské jméno si zapište, budete ho potřebovat později. Po úspěšném odeslání vašich údajů obdržíte od nás potvrzující e-mail s instrukcemi pro platbu.

Password must be at least 7 characters long.

Vaše osobní údaje:

Prosím, uveďte Vaše jméno.
Prosím, uveďte Vaše příjmení.
Prosím, uveďte Vaše datum narození ve tvaru RRRR/MM/DD.

Vaše kontaktní údaje:

Prosím, zadejte Vaši e-mailovou adresu.

Podmínky členství:

Ano, souhlasím.
Pro potvrzení Vašeho souhlasu musíte si přečíst podmínky.
 

Poznámky:

* VIP Bonusima členství, můžeme nabídnout pouze prvním 1000 zájemcům z Česka.
* Pokud vám e-mail nepřijde do hodiny je možné, že byl vaším e-mailovým klientem z důvodu senzitivního filtru zařazen do složky se spamem.

Hlavní
Benefity
VIP členství:Pokud se zaregistrujete už dnes, za 250 Kč získáte toho opravdu hodně.

Doživotní VIP členství zdarma,

Dárky, vzorky a extra slevy od našich partnerů z ČR,

Účast na promo akcích,

Možnost přivydělat si doporučením Bonusimy,

Přístup k nejnovějším službám,

Jeden Bonusima Coin,

Podílet se na testování Bonusimy.

 

BUĎTE PŘIPRAVENI. ZAČÍNÁME JIŽ BRZY!

Nejoblíbenější, nejprodávanější a nejnovější značková spotřební elektronika, móda a doplňky, šperky, parfémy a kosmetika, multimédia a software, hračky a dárkové karty, zážitky nebo pět-hvězdičkové služby a ještě mnohem více za nejnižší ceny v historii on-line nakupování. Exkluzivně pouze v nákupním klubu Bonusima. Staňte se členem Bonusimy v předstihu a pořádně ušetříte! Bez členství nebudete moci získat žádnou nabídku.

 

VELKÉ ODPOČÍTÁVÁNÍ ZAČÍNÁ O
00

d


00

h


00

m


00

sZŮSTAŇTE IN! PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU
 
 

Bonusima bude dostupná jako plně lokalizovaná webová a mobilní aplikace v těchto zemích:

SEVERNÍ AMERIKA · United States · Canada · JIŽNÍ AMERIKA · Brasil · México · Colombia · Argentina · Perú · Chile · Ecuador · Guatemala · República Dominicana · Honduras · Paraguay · El Salvador · Nicaragua · Costa Rica · Panamá · Puerto Rico · Uruguay · Guyana · Suriname · The Bahamas · EVROPSKÁ UNIE · Deutschland · France · United Kingdom · Italia · España · Polska · România · Nederland · Belgique · Ελλάδα · Česká republika · Portugal · Sverige · Magyaroszág · Österreich · България · Éire · Danmark · Suomi · Slovensko · Hrvatska · Lietuva · Slovenija · Latvija · Eesti · Κύπρος · Luxembourg · Malta · EVROPA · Россия · Україна · Suisse - Schweiz - Svizzera · Србија - Srbija · Norge · Bosna i Hercegovina · Moldova · Shqipëri - Shqipëria · Македонија · Crna Gora - Црна Гора · Ísland · Principat d'Andorra · Principauté de Monaco · San Marino · ASIE & PACIFIK · 中国 · India · Indonesia · বাংলাদেশ · 日本 · Pilipinas · Việt Nam · Turkiye · ประเทศไทย · 대한민국 · Oʻzbekiston · Malaysia · المملكة العربية السعودية · Australia · 中華民國 · Śrī Laṃkā · Қазақстан · Azerbaijani · دولة الإمارات العربية المتحدة · الأردن יִשְׂרָאֵל - إِسْرَائِيل‎‎ · 香港 · لبنان‎‎ · Singapore · საქართველო · دولة الكويت‎‎ · New Zealand · Հայաստան · دولة قطر · البحرين · البحرين · AFRIKA · مَصر · South Africa · Kenya · الجزائر · المغرب · تونس
 
 

Líbí se vám Bonusima? Přidejte se k nám! Bonusima Česko | bonusima_cz